SMS Věštba

Věštění prostřednictvím mobilního telefonu.

Věštba pomocí sms zpráv

Gootloader infection cleaned up

Dear blog owner and visitors, This blog had been infected to serve up Gootloader malware to Google search victims, via a common tactic known as SEO (Search Engine Optimization) poisioning. Your blog was serving up 385 malicious pages. Your blogged…

read more

Výklad po telefonu

Výklad po telefonu

Čeká Vás důležité rozhodnutí, nevíte co dál nebo jste zkrátka jen zvědaví, jak se budou vyvíjet některé události Vašeho života? Zajímá Vás, zda začínající vztah s partnerem má šanci a co byste měli udělat pro to, aby vydržel co nejdéle? Trápí Vás zdravotní problémy, ale protože Vám klasická medicína nepomáhá, chtěli byste se pokusit najít odpověď jiným způsobem?

Zavolejte našim kartářkám. Naše kartářky jsou profesionálky. Věštění z karet vyžaduje cvik, praxi, ale také jistou míru nadání. Nemáte čas pročítat výkladové knihy a učit se, co může jaká karta znamenat? Poraďte se s našimi kartářkami, odbornicemi, které se věnují věštění karet už mnoho let a nepřestávají se v tomto oboru vzdělávat.

Tato služba je naprosto anonymní. Informace, které kartářkám sdělíte po telefonu, nebudou předávány dále a budou sloužit pouze k účelům vyložení karet a zodpovězení Vašich dotazů.

Jaké karty vykládáme?

Jaké karty nejčastěji používáme k věštbě? Karty madam Lenormand (vhodné i k běžnému výkladu karet, ale především pokud potřebujete odpovědi na své otázky ve formě ano – ne) a Andělské karty (u těchto je zvláště důležité důkladně promyslet otázku, na kterou chcete znát odpověď).

Jak si nechat vyložit karty po telefonu?

Zavolejte na telefonní číslo 906700102. Kartářka, která právě nebude vykládat karty jinému klientovi, přijme Váš hovor a dotáže se Vás, jaký je Váš problém, co Vás zajímá. Na Vaše dotazy neodpovídá žádný automat, ale zkušené kartářky, které se pohybují v oboru mnoho let a neustále si svou kvalifikaci zvyšují absolvováním různých kurzů zaměřených na ezoterickou problematiku.

Pokud si přejete zjistit věštbu, která se týká Vašich příbuzných, přátel nebo dalších lidí ve Vašem okolí, je vhodné vědět jejich datum narození. Cena hovoru je 70 Kč/min. včetně DPH.

© Kartářky z portálu sms-vestba.cz